Ми працюємо!
Мережа "Экспресс Стрижка" відновила роботу салонів. Нові правила обслуговування клієнтів
Хочемо повідомити про нові правила відвідування салонів «Экспресс стрижа», бо передусім дбаємо про здоров`я та безпеку своїх клієнтів та майстрів:

- Обслуговуємо клієнтів за попереднім записом. Всі адреси та телефони салонів Ви знайти на нашому сайті http://www.expresstrijka.com/contact


- Кількість клієнтів, які одночасно знаходяться в салоні, дорівнює 1 клієнт на 10 квадратних метрів. Виключенням є супровід неповнолітньої дитини одним з батьків та супровід особи з обмеженими можливостями, або особи похилого віку.

Просимо зачекати своєї черги на вулиці з дотриманням безпечної відстані в 1,5 м.


- Обслуговуємо лише клієнтів в масках. Будь-ласка не знімайте її під час стрижки.


- Перед стрижкою майстер проводить температурний скрінінг клієнта.


- Між клієнтами встановлено перерву для обробки та дезінфекції всіх без виключення поверхонь, рук та інструментів. Дезінфікуємо ручки крісел та термінал після кожного клієнта. Дезінфікуємо приміщення в кінці кожного робочого дня.


- Ми, як завжди, дотримуємося 3-х етапів дізінфекції інструментів (1-й - інструменти знаходяться в дез. розчині в ультразвуковому боксі, 2-й кварцування, 3-й обробка спеціальним аерозолем. В кожного майстра від 2 комплектів інструментів)


- Ви можете запитати дезінфектор у майстра і продезінфікувати руки.


- Розраховуємо на повагу та відповідальність кожного. При наявності сухого кашлю чи температура, будь-ласка утримайтесь від відвідування салону та зверніться до лікаря.


Бажаємо міцного здоров`я та чекаємо на Вас в мережі перукарських салонів салонів «Экспресс Стрижка»
Чи чекали Ви на відкриття салонів?
Поділитися новиною з друзями