Франшиза
Експрес Стрижка
Відкрий успішний бізнес.
Міжнародна мережа салонів Експрес Стрижка -
понад 150 салонів в 5 країнах світу.
150+
салонів
5
країн
8 млн
щасливих клієнтів
Чому франшиза Експрес Стрижка?
Досвід роботи
За роки присутності на ринку перукарських послуг ми відкрили більше 150 перукарень, в країнах СНД і Східний Європи. Купуючи франшизу Експрес Стрижка, Ви можете розраховувати на отримання досвіду всіх перукарських салонів мережі.
Постійний потік клієнтів
Невисока вартість послуг, якість обслуговування, високі стандарти роботи, також правильне розташування кожного об'єкта забезпечує постійний потік клієнтів. Це гарантує отримання прибутку, починаючи з першого дня роботи.
Помірні капіталовкладення
Інноваційні технології, розроблені спеціально під мережу
Експрес Стрижка дозволяють значно зекономити витрати на відкриття салону, а налагоджена система бізнесу гарантує швидку окупність кожного з наших салонів.
Економія витрат
Знання ринку, а також довга та плідна співпраця з кращими постачальниками дає можливість значно скоротити витрати не тільки при запуску проекту, а й в процесі ведення бізнесу.
Інтерв'ю з керівниками компанії
Етапи відкриття
1
Реєстрація та знайомство
Після отримання Вашої заявки ми зв'яжемося з Вами, відповімо на всі питання, що цікавлять пояснимо, як все працює, і надішлемо анкети для подальшого діалогу.
2
Заповнення анкет
Анкети допомагають полегшити двостороннє знайомство. Інформація про потенційного франчайзі стає більш послідовною і повною, що дозволяє правильно організувати бізнес процес.
3
Визначення місця розташування
Ми дамо рекомендації з пошуку приміщення для відкриття прибутковою точки. Так само Ви отримаєте експертну оцінку потенційного місця.
4
Отримання інформації
Ви отримуєте повний портфель інформаційних даних, необхідних для відкриття перукарні. На сьогодні - це понад 300 сторінок «живої» і корисної інформації, яка охоплює всі нюанси ведення бізнесу - від роботи з майстрами та ефективного управління салоном до реклами і PR.
5
Підготовка до відкриття
Ви отримуєте рекомендації по ремонту і планограмму розташування обладнання. Паралельно відбуватиметься замовлення і постачання обладнання від наших постачальників з урахуванням дилерських знижок компанії.
6
Навчання персоналу
Ми допоможемо Вам створити згуртовану команду професіоналів для продуктивної роботи. Навчимо технології експрес обслуговування клієнтів і запатентованою нами технології швидкої стрижки "Pick Up".
7
Підтримка і подальша співпраця
Ви отримуєте повни посібник з ведення бізнесу. Інструкції з управління: фінансами, персоналом, технологіями, маркетингом. IT обслуговування, а також право користування дилерськими знижками на витратні матеріали.
20-30
Від договору до відкриття
Вашого салону
днів
10-14
Термін повної окупності
місяців
Цікавить відкриття салону
Експрес Стрижка?
Заповни заявку, щоб отримати детальні умови відкриття власного салону
Відгуки франчайзі