В Экспресс Стрижку завітай - MOYO бонуси на техніку вигравай!
BOOM! Дорогі Клієнти, анонсуємо АКЦІЮ,
яка проходить в міжнародній мережі перукарських салонів "Экспресс Стрижка" в колаборації з відомим брендом техніки та електроніки - компанією
з 1- по 25 грудня приходьте до салонів "Экспресс Стрижка" та вигравайте бонуси на техніку від MOYO ua та беріть участь у розіграші головного призу - Трьох сертифікатів на 5000 бонусних гривень на покупки подарунків собі та близьким
в мережі магазинів MOYO - www.moyo.ua

Чекаємо на Вас та бажаємо виграти!


Офіційні правила рекламної акції:
«В Экспресс Стрижку завітай – MOYO
бонуси на техніку вигравай!»
(далі за текстом – «Правила», «Акція» та «Договір» )
1. Загальні положення
1.1. Сторона 1 (або Організатор Акції) – Фізична особа-підприємець Погодіна Ірина Анатоліївна, в особі Погодіна Ірина Анатоліївна, що діє на підставі включення до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб від "08" серпня 2005 р. № 2 362 000 0000 000180, яка володіє ТМ «Экспресс Стрижка» - міжнародна мережа перукарських салонів.
1.2. Сторона 2 (або Партнер Акції) – Компанія https://www.moyo.ua/.
2. Термінологія
Визначення термінів:

2.1. Публічний Договір Оферта (далі - «Договір») - публічна пропозиція Організатора Акції, адресована дієздатним фізичним особам, які досягли 18 років, укласти з Організатором Акції Договір з надання послуг «Чоловіча стрижка» та/ або «Жіноча стрижка» або «Стрижка 80 грн» (послуга виключно для салонів в місті Житомир) на умовах, що містяться в цьому Договорі та прийняти участь у розіграші Призів з Подарункового фонду Акції.2.2. Акція - взаємовигідне співробітництво між Організатором Акції та Партнером Акції на час з 01.12.2020 – по 25.12.2020 року (включно) з метою заохочення та винагородження споживачів за користування послугами Організатора Акції - міжнародної мережі перукарських салонів «Экспресс Стрижка» та з метою заохочення та винагородження споживачів за покупки товарів Партнера Акції – Компанії «MOYO» https://www.moyo.ua/. Акція відбувається за допомогою комплексу рекламних активностей та на основі Офіційних правил рекламної акції та політики конфіденційності, описаних в цьому Договорі. Нагородження Учасників Акції здійснюється за допомогою Подарункового фонду Акції, який надає Партнер Акції.2.3. Учасники Акції - дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Організатора, розміщує особисті дані (контактний номер телефону) для участі в розіграші Призів Подарункового фонду Акції, що не пов'язані зі здійсненням підприємницької діяльності та, за умови виконання Умов Акції, зазначених в цьому Договорі, бере участь у розіграші подарунків з Подарункового фонду Акції, які надає Партнер Акції.

2.4. Послуги – об'єкт угоди між Учасником Акції та Організатором Акції, який був обраний Учасником Акції в салоні міжнародної мережі перукарських салонів ТМ «Экспресс Стрижка» на екрані платіжного Терміналу як послуги: «Чоловіча стрижка» або «Жіноча стрижка» або «Стрижка 80» (послуга виключно для салонів в місті Житомир).2.5. Умови Акції – для участі в розіграші Головного призу Подарункового фонду Акції з 01.12.2020 року – по 25.12.2020 (включно):

2.5.1. Учасник Акції оплачує послугу «Чоловіча стрижка» або «Жіноча стрижка» або «Стрижка 80» (послуга виключно для салонів в місті Житомир);

2.5.2. Вводить персональні дані шляхом вводу номеру контактного телефону на екрані платіжного Терміналу в полі «Будь-ласка, вкажіть Ваш номер мобільного телефону»;

2.5.3. Натискає галочку навпроти тексту: «Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та Публічним Договором (Оферта)», тим самим даючи згоду на обробку персональних даних, задля можливості зв`язку з Учасником Акції для нагородження Призу з Призового фонду Акції у разі виграшу.

2.6 Для кожного контактного номеру, який ввів Учасник Акції, присвоюється свій унікальний порядковий номер, який прийме участь у Розіграші Головного призу Подарункового фонду Акції, - сертифікату номіналом в 5000 (п`ять тисяч) бонусних гривень, які Учасник Акції зможе витратити в магазині Партнера Акції. Партнер Акції відшкодовує 99% (дев`яносто дев`ять відсотків) вартості покупки на суму подарункового сертифіката на 5000 (п`ять тисяч) гривень.

2.7. Партнер Акції відшкодовує 200 (двісті) гривень на покупку товарів в магазині Партнера Акції за умови сканування QR коду на екрані Терміналу Організатора після оплати послуг та реєстрації Учасника Акції в «MOYO клубі» та виконання ним всіх наступних інструкцій після переходу за посиланням в термін, зазначений Партнером Акції.

2.8. БУДЬ, ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО СУМА БОНУСІВ В 200 (ДВІСТІ) ГРИВЕНЬ МОЖЕ БУТИ СПИСАНА ЛИШЕ ОПЕРАТОРОМ КОЛЛ ЦЕНТРУ КОМПАНІЇ «MOYO» (ПРИ ПОКУПЦІ ОНЛАЙН НА САЙТІ https://www.moyo.ua/ ), АБО БУТИ СПИСАНІ НА КАСІ ПРИ ПОКУПЦІ В МАГАЗИНІ «MOYO»:

2.8.1 Таким чином, після реєстрації в «MOYO клубі» та, за умови вказання достовірних особистих даних, Учасник Акції отримує повідомлення від Партнера Акції у месенджер Viber або смс-повідомлення (право вибору каналу зв`язку залишається за Партнером Акції).

2.8.2. Повідомлення:

«Вітаємо! ☺Вам нараховано 200 бонусів

✔️При замовленні на сайті - очікуйте дзвінок оператора для списання бонусів.

✔️Якщо купуєте в магазині - бонуси списуються на касі.

Використати бонуси можливо:

☑️ однією покупкою на суму товару від 400 грн.

☑️ розділити на декілька покупок, сплативши бонусами до 50% вартості товару, навіть зі знижками.

свідчить про те, що реєстрація пройшла успішно та 200 бонусних гривень нараховані та можуть бути використані ВИКЛЮЧНО шляхом повідомлення Учасником Акції оператора колл центру Партнера Акції - Компанії «MOYO» про те, що в нього є бонусні 200 гривень, які він хоче використати при здійсненні покупки онлайн на сайті https://www.moyo.ua/ або списані на касі магазину «MOYO», адреси яких зазначені на сайті https://www.moyo.ua/ , повідомивши касира магазину «MOYO» на касі, про те, що що в нього є бонусні 200 гривень, які він хоче використати при здійсненні покупки в термін, зазначений Партнером Акції (до 31.01.2021).

2.9. ПАРТНЕР АКЦІЇ ВІДШКОДОВУЄ) 99% (ДЕВ`ЯНОСТО ДЕВ`ЯТЬ ВІДСОТКІВ) ВАРТОСТІ ПОКУПКИ НА СУМУ ПОДАРУНКОВОГО СЕРТИФІКАТА НА 5000 (П`ЯТЬ ТИСЯЧ) ГРИВЕНЬ ЗА УМОВИ ВИГРАШУ УЧАСНИКОМ АКЦІЇ ГОЛОВНОГО ПРИЗУ ПОДАРУНКОВОГО ФОНДУ АКЦІЇ:

2.9.1. Організатор Акції проводить розіграш 3 (трьох) Головних призів Подарункового фонду акції серед Учасників Акції, які виконали всі умови Договору та оголошує Переможців Акції у дату, зазначену на офіційному Веб-сайті в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

2.9.2. Організатор Акції інформує покупців про проведення Акції на офіційному сайті компанії http://expresstrijka.com , на офіційній сторінці Facebook компанії https://www.facebook.com/expresstrijka , на офіційній сторінці Іnstagram компанії https://www.instagram.com/express_strizhka/ та на сторінках Google maps, підпорядкованих компанії Організатора Акції.

2.9.3. Про порядок отримання Головного Призу з призового фонду Акції Партнер Акції Повідомляє Учасників Акції особисто.2.10. Подарунковий фонд Акції – складається з:

2.10.1. Подарункових сертифікатів від Партнера Акції номіналом в 5 000 (п`ять тисяч) бонусних гривень, які Переможець Акції зможе витратити на покупку в магазинах Партнера Акції, перелік яких зазначений на офіційному сайті Партнера Акції https://www.moyo.ua/у кількості 3 (три) штуки.

2.10.2. Бонусних сертифікатів від Партнера Акції номіналом в 200 (двісті) бонусних гривень, які Учасник Акції має змогу виграти після оплати послуг через Термінал Організатора Акції в період Проведення Акції, який Учасник Акції може використати ВИКЛЮЧНО шляхом, зазначеним в пункті 2.1.8. Договору з випадковим шансом отримання.

2.10.3. Про Подарунковий фонд Акції Організатор Акції інформує Учасників Акції на офіційному Веб-сайті в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

2.10.4. Про результат виграшу бонусного сертифікату номіналом 200 (двісті) бонусних гривень Організатор Акції інформує Учасників Акції шляхом появи на екрані платіжного Терміналу повідомлення: «Вітаємо Ви виграли миттєвий Приз від Компанії «MOYO». Для отримання наведіть камеру на цей QR код та дійте згідно інструкцій». QR код надає Організатору Партнер Акції.

2.11. Головний приз Подарункового фонду Акції – це 3 (три) подарункові сертифікати від Партнера номіналом в 5 000 (п`ять тисяч), бонусних гривень, які Переможець Акції зможе витратити на покупку в магазинах Партнера Акції, перелік яких зазначений на офіційному сайті Партнера Акції https://www.moyo.ua/ , згідно інструкцій, наданих Партнером Акції Учаснику Акції, що виграв, особисто.

2.12. Нагородження Переможців Акції – 3 (три) Переможці Акції для Головного Призу серед Учасників Акції називає Організатор Акції, який обирає їх шляхом чесного та відкритого вибору випадкових чисел, якими позначаються номери контактних телефонів, внесених до Терміналу в салонах Організатора Акції та інформує про дату оголошення Переможців Акції на офіційному сайті компанії http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

2.13. Про умови отримання та використання Головного Призу Партнер Акції інформує переможців Акції особисто.

2.14. Нагородження Учасників Акції в разі виграшу бонусного сертифікату в 200 (двісті) бонусних гривень відбувається після оплати послуг через Термінал Організатора Акції виключно в період Проведення Акції шляхом появи на екрані платіжного Терміналу повідомлення: «Вітаємо Ви виграли миттєвий Приз від компанії MOYO».

2.15. Переможець Акції - дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Організатора Акції, розміщує особисті дані (контактний номер телефону) для участі в розіграші Призу, що не пов'язані зі здійсненням підприємницької діяльності та, виконавши Умови Акції, бере участь у розіграші подарунків з Подарункового фонду Акції, які надає Партнер Акції, яка або який виграв Головний приз Подарункового фонду Акції або миттєвий приз в 200 (двісті) бонусних гривень після оплати послуг «Чоловіча стрижка» або «Жіноча стрижка» або «Стрижка 80» (послуга виключно для салонів в місті Житомир) через Термінал Організатора в період Проведення Акції шляхом появи на екрані платіжного Терміналу повідомлення: «Вітаємо Ви виграли миттєвий Приз від компанії MOYO».

2.16. Термінал – це платіжний термінал, розташований в перукарському салоні «Экспресс Стрижка» Організатора Акції , що передає дані через мережу Інтернет та фіксує оплату за послуги та, за допомогою якого, Організатор Акції та Партнер Акції отримують інформацію від Учасника Акції, необхідну для виконання умов даного Договору.
3. Мета проведення Акції
3.1. Збільшення попиту покупців та стимулювання продажів за рахунок рекламних активностей на період проведення спільної Акції з 01.12.2020 – по 25.12.2020 (включно) в міжнародній мережі перукарських салонів ТМ «Экспресс Стрижка» в Україні та Компанії «MOYO»; та підвищення іміджу та впізнаваності брендів «Экспресс Стрижка» та Компанії «MOYO», як партнера та спонсора Акції серед покупців на території України. Кінцевою метою є стимулювання кінцевих споживачів – фізичних осіб на користування послугами «Чоловіча стрижка» або «Жіноча стрижка» або «Стрижка 80» (виключно для салонів міста Житомир) (надалі – «Послуги») в міжнародній мережі перукарських салонів ТМ «Экспресс Стрижка» та придбання продукції Компанії «MOYO» за рахунок залучення уваги споживачів до сайту компанії https://www.moyo.ua/ та магазинів компанії Компанії «MOYO» та винагородження Учасників Акції за допомогою Подарункового фонду Акції.

3.2. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.
4. Учасники Акції
4.1. В Акції можуть взяти участь усі дієздатні фізичні особи – громадяни України, які на момент прийняття рішення про участь в Акції набули повної цивільної дієздатності (у зв'язку із досягненням 18-ти років або на інших підставах згідно з нормами чинного законодавства України), які:

4.1.1. Належним чином та в повному об'ємі виконали всі Умови Акції.

4.2. Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції:

4.2.1. Всі особи, які не підпадають під пункт 4.1. та які навмисно чи випадково залишили невірні особисті дані – невірний контактний номер телефону, або які вирішили не приймати участь в Акції.
5. Територія проведення Акції
5.1. Акція проводиться в мережі перукарських салонів Організатора Акції «Экспресс Стрижка» на території України.

5.2. Призи з подарункового фонду Акції можна використати у магазинах Партнера Акції - Компанії «MOYO» https://www.moyo.ua/ території України.
6. Строк проведення Акції
6.1. Акція проводиться у строк з «01» грудня 2020 року до «25» грудня 2020 року включно (надалі – «Строк проведення Акції»).
7. Порядок та спосіб інформування Учасників Акції про проведення та результати Акції
7.1. Інформування Учасників Акції про проведення та результати Акції проводиться шляхом розміщення відповідних повідомлень на Веб-сайті Організатора Акції в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

7.2. Інформування переможців для Головного призу Подарункового фонду Акції відбувається шляхом розміщення відповідних повідомлень на Веб-сайті Організатора Акції в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини». Подальше інформування щодо отримання призу здійснює Партнер Акції.

7.3. Інформування переможців для призу Подарункового фонду Акції у вигляді бонусного сертифікату номіналом 200 (двісті) бонусних гривень відбувається на екрані Терміналу Організатора Акції шляхом появи на екрані платіжного Терміналу повідомлення: «Вітаємо Ви виграли миттєвий Приз від компанії «MOYO». Для отримання наведіть камеру на цей QR код та дійте згідно інструкцій». Та вимагає від Учасника Акції подальших дій щодо отримання бонусного сертифікату згідно інструкцій на сайті Партнера Акції: https://bit.ly/3ochOHL
8. Подарунковий фонд Акції
8.1. Подарунковий фонд Акції створюється за рахунок Партнера Акції та формується окремо, і використовується виключно для передачі (надання) Подарунків переможцям Акції, які будуть визначені такими відповідно до умов цих Правил .

8.2. Подарунковий фонд Акції складається з:

8.2.1. Подарункових сертифікатів від Партнера Акції номіналом в 5 000 (п`ять тисяч) бонусних гривень, які Переможець Акції зможе витратити на покупку в магазинах Партнера, перелік яких зазначений на офіційному сайті Партнера Акції https://www.moyo.ua/ у кількості 3 (три) штуки.

8.2.2. Бонусних сертифікатів від Партнера Акції номіналом в 200 (двісті) бонусних гривень, які Учасник Акції має змогу виграти після оплати послуг через Термінал Організатора Акції в період Проведення Акції, який Учасник Акції може використати тільки шляхом, зазначеним в пункті 2.1.8. Договору з випадковим шансом отримання.

8.2.3. Увага! Кількість Подарунків обмежена їх кількістю та описанням, яка вказана у цих Правилах.
9. Умови участі в Акції
9.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно:

9.1.1. Протягом Строку проведення Акції, придбати послугу «Чоловіча стрижка» або «Жіноча стрижка» або «Стрижка 80» (послуга виключно для салонів в місті Житомир) в салоні міжнародної мережі перукарських салонів ТМ «Экспресс Стрижка» через систему платіжного Терміналу.

9.1.2. Протягом Строку проведення Акції, залишити свій контактний номер телефону у полі «Будь-ласка, вкажіть Ваш номер мобільного телефону» на екрані платіжного Терміналу Організатора Акції в салоні міжнародної мережі перукарських салонів ТМ «Экспресс Стрижка», натиснути галочку поряд з написом: «Натискаючи на кнопку Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та публічним договором (Оферта)» та натиснути кнопку «Далі».

9.1.3. Увага! Кожен контактний номер реєструється окремо. Натискаючи на кнопку «Далі», покупець дає згоду на обробку персональних даних та погоджується з умовами Публічного Договору (оферти), зазначеними в розділі 17.

9.1.3. Організатор/Партнер має право відмовити в участі в Акції Учаснику, який невірно та / або не повністю зазначив необхідну інформацію у полі «Будь-ласка, вкажіть Ваш номер мобільного телефону» на екрані платіжного Терміналу, або невірно виконав дії після появи на екрані повідомлення: «Вітаємо Ви виграли миттєвий Приз від компанії «MOYO». Для отримання наведіть камеру на цей QR код та дійте згідно інструкцій». Та вимагає від Учасника Акції подальших дій щодо отримання бонусного сертифікату згідно інструкцій на сайті Партнера https://bit.ly/3ochOHL.

9.1.4. Організатор Акції та Партнер Акції мають право відмовити в участі в Акції Учаснику Акції, який не виконав, або виконав не в повній мірі вимоги цього Договору.

9.1.5. Учасник Акції, який виконає умови Акції, зазначені в цьому Договорі, здобуває право на участь у розіграші подарунків з подарункового фонду Акції, зазначених в розділі 8 цього договору «Подарунковий фонд Акції».

9.1.6. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує, те, що він ознайомився з умовами цього Договору, повністю погоджується з ними та зобов'язується неухильно їх виконувати.
10. Порядок визначення Переможців Акції
10.1. Порядок визначення Переможців Акції, які здобули право отримати Головний приз Подарункового фонду Акції:

10.1.1. Визначення Переможців Акції, які здобули право отримати Головний приз Подарункового фонду Акції відбувається шляхом випадкової вибірки за допомогою сервісу www.random.org або іншого подібного сервісу (Далі - «Ресурс») серед усіх Учасників Акції, які виконали умови в розділі 9 цього Договору у дати, які визначить Організатор Акції, враховуючи вимоги Уряду України щодо ситуації з карантином в Україні.

10.1.2. Організатор Акції гарантує, що у такому спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп'ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування.

10.1.3. За результатами проведеної випадкової вибірки, в Дати визначення Переможців, Ресурсом буде автоматично сформовано Cписок Переможців Акції, що здобувають право на отримання Головного Призу подарункового фонду Акції буде розміщений на Веб-сайті в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

10.1.4. Визначення Переможців Акції, які здобули право отримати бонусні сертифікати від Партнера Акції номіналом в 200 (двісті) бонусних гривень буде відбуватися в період з 01 грудня – по 25 грудня серед усіх Учасників Акції, які виконали умови, описані в розділі 9 цього Договору без гарантування виграшу кожному з Учасників з випадковим шансом отримання.

10.1.5. Учасник Акції здобуває право на отримання Головного призу Подарункового фонду Акції у разі, якщо порядковий номер контактного телефону такого учасника буде відповідати порядковому номеру, сформованому Ресурсом.

10.2. Право на визнання Переможцем та одержання Подарунків з Подарункового фонду Акції мають Учасники Акції, які протягом Періоду проведення Акції належним чином виконали усі умови цього Договору.

10.3. Список Переможців - одержувачів Головного Призу з Подарункового фонду Акції буде розміщений на Веб-сайті в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини» протягом 3 ( трьох) календарних днів після Дати визначення Переможців.

10.4. Результати визначення Переможців-одержувачів Подарунків є остаточними і оскарженню не підлягають. Організатор Акції гарантує об'єктивність проведення визначення Переможців. В разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цього Договору, і / або питань, не врегульованих цим Договором, остаточне рішення приймається Організатором Акції і оскарженню не підлягає.

10.5. Організатор Акції та Партнер Акції і їх довірені особи не беруть участі в суперечках між Учасниками Акції та іншими особами стосовно визначення їх претендентами на одержання Подарунків.

10.6. Переможці, які отримали Головний приз не мають право передавати / поступитися своїм правом на подарунок будь-якій третій особі. В такому випадку, буде вважатися, що відповідний Переможець відмовився від Подарунку.

10.7. Будь-яка компенсація вартості Подарунку не проводиться.
11. Порядок отримання Подарунків
11.1. Подарунки за час проведення Акції та після оголошення Переможців Акції та завершення Акції надаються Партнером Акції:

11.1.1. Партнер Акції відшкодовує 200 (двісті) гривень на покупку товарів в магазині Партнера Акції за умови сканування QR коду на екрані Терміналу Організатора після оплати послуг та реєстрації Учасника Акції в «MOYO клубі» та виконання ним всіх наступних інструкцій після переходу за посиланням.

11.1.2. Сума бонусів в 200 (двісті) гривень може бути списана лише оператором колл центру Компанії «MOYO» (при покупці онлайн на сайті https://www.moyo.ua/ ), або бути списані на касі магазину «MOYO» в термін, зазначений Партнером Акції..

11.1.3. Після реєстрації в «MOYO клубі» за QR кодом на екрані Терміналу Організатора Акції та, за умови вказання достовірних особистих даних (номер контактного телефону), Учасник Акції отримує повідомлення від Партнера Акції у месенджер Viber або смс-повідомлення: «Вітаємо! ☺️Вам нараховано 200 бонусів ✔️При замовленні на сайті - очікуйте дзвінок оператора для списання бонусів.✔️Якщо купуєте в магазині - бонуси списуються на касі. Використати бонуси можливо: ☑️ однією покупкою на суму товару від 400 грн. ☑️ розділити на декілька покупок, сплативши бонусами до 50% вартості товару, навіть зі знижками.

11.1.4. Після отримання повідомлення від Партнера Акції, 200 бонусних гривень можуть бути використані шляхом повідомлення Учасником Акції оператора колл центру Партнера Акції - Компанії «MOYO» про те, що в нього є бонусні 200 гривень, які він хоче використати при здійсненні покупки онлайн на сайті https://www.moyo.ua/ або списані на касі магазину, адреси яких зазначені на сайті https://www.moyo.ua/ , повідомивши касира магазину - Компанії «MOYO» на касі, про те, що що в нього є бонусні 200 гривень, які він хоче використати при здійсненні покупки в термін, зазначений Партнером Акції.

11.1.5. Партнер Акції відшкодовує 99% (дев`яносто дев`ять відсотків) вартості покупки на суму подарункового сертифіката на 5000 (п`ять тисяч) гривень за умови виграшу Учасником Акції Головного призу Подарункового фонду акції та зв`язується для його одержання з Учасником Акції самостійно.

11.2. Право вибору каналу зв`язку та способу зв`язку з Учасником Акції для передачі подарунків залишається за Партнером Акції.
12. Обмеження відповідальності
12.1. Організатор Акції та Партнер Акції не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв'язку та за збій роботи системи платіжних Терміналів в салонах Організатора Акції, підпорядкованих окремій організації, яка здійснює їх обслуговування під час проведення Акції, за роботу Інтернет-сайтів, роботу операторів зв'язку, будь-які помилки операторів зв'язку, внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або був несвоєчасно повідомлений про право на участі або право отримання Подарунку Акції.

12.2. Організатор Акції та Партнер Акції не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, в т.ч. інформації щодо контактів з ними, якщо надання такої інформації передбачено цим Договором.

12.3. Організатор Акції та Партнер Акції не відповідають за будь-які витрати Учасникiв Акції, пов'язані з отриманням та подальшим використанням Подарунків з Подарункового фонду Акції.

12.4. Організатор Акції та Партнер Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасникiв Акції скористатись наданим їм Подарунком з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких заохочень Акції.

12.5. Організатор та Партнер Акції не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно призів з Подарункового фонду Акції. Організатор та Партнер Акції не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і права на одержання Подарунку Акції. Виконавець Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких спорах.

12.6. Організатор та Партнер Акції та залучені ними треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора та Партнера Акції та залучених ними третіх осіб, обставини.
13. Права Учасника Акції
Учасник Акції має право:

13.1. Ознайомитися з Умовами Акції.

13.2. Брати участь в Акції в порядку, визначеному цим Договором, отримувати інформацію про зміни в Договорі.

13.3. Учасник (Переможець), що виграв Головний приз з подарункового фонду Акції, має право вимагати видачу Подарунку, вказаного в розділі 8. Цього Договору.
14. Обов'язки Учасника Акції
14.1. Учасник Акції зобов'язаний виконувати всі дії, пов'язані з отриманням Подарунків з Подарункового фонду Акції у строки та терміни, встановлені умовами цього Договору.

14.2. При визначенні Учасника Акції Переможцем-одержувачем Головного призу з Подарункового фонду Акції, Учасник Акції повинен надати Організатору Акції та Партнеру Акції необхідну інформацію, задля можливості зв`язку з ним та передачі виграшу.
15. Права Організатора Акції
15.1. Учасник Акції зобов'язаний виконувати всі дії, пов'язані з отриманням Подарунків з Подарункового фонду Акції у строки та терміни, встановлені умовами цього Договору.

15.2. При визначенні Учасника Акції Переможцем-одержувачем Головного призу з Подарункового фонду Акції, Учасник Акції повинен надати Організатору Акції та Партнеру Акції необхідну інформацію, задля можливості зв`язку з ним та передачі виграшу.
16. Обов'язки Організатора Акції:
Організатор Акції зобов'язується:

16.1. Провести Акцію в порядку, визначеному цим Договором.

16.2. Визначити Переможців Акції.

16.3. У разі дострокового припинення проведення Акції за незалежних від Організатора причин ( дії Уряду України ) Організатор Акції зобов'язаний сповістити про це учасників Акції на Веб-сайті в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

16.4. Виконавець Акції дотримуватися умов цього Договору, політики конфіденційності та вимог, передбачених законодавством України.
17. Iнші умови
17.1. Протягом періоду проведення Акції, зазначеного в цьому Договорі, Організатор Акції та Партнер Акції можуть вносити пропозиції та/або доповнення в цей Договір строго за попередньою згодою Сторін задля досягнення мети Акції.

17.2. Ці Правила, а так само як і зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на сторінці на Веб-сайті в глобальній мережі Інтернет за адресою: http://expresstrijka.com в розділі «Новини».

17.3. Цей Договір та його умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження разом з Партнером Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цього Договору.
18. Політика конфіденційності
18.1. Надаючи свої персональні дані на екрані платіжного Терміналу Організатора Акції в салоні «Экспресс Стрижка» ТМ, при оплаті за послуги, та натискаючи кнопку «Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності та Публічним договором (Оферта)» та кнопку «Далі», Покупець надає Організатору та Партнеру Акції свою добровільну згоду на обробку, використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди.

18.2. Покупець погоджується з методами та місцем обробки персональної інформації, а саме з тим, що обробка персональної інформації здійснюється з використанням комп'ютерів і (або) засобів автоматизації відповідно до організаційними процедурами і методами, які відповідають цілям збору даних.

18.3. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника з даним Договором. Порушення Учасниками Акції цього Договору або відмова Учасника Акції від належного виконання цього Договору вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Призів з Подарункового фонду Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації, в тому числі і грошової.

18.4. Для отримання Подарунку Акції в рамках цієї Акції Учасник Акції має надати Організаторові/Партнерові, залученим ними третім особам (в рамках поточної Акції) інформацію (в т.ч. персональні дані), визначену цим Договором. Фактом участі в цiй Акції Учасник Акції підтверджує достовірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

18.5. Організатор/Партнер Акції не несуть відповідальності у випадку невиконання своїх зобов'язань внаслідок надання Учасником неповних, неточних, застарілих, недостовірних персональних даних.

18.6. Учасники Акції, які здобувають право на отримання Призів з Подарункового фонду Акції зобов'язані підписати всі необхідні документи, пов'язані з отриманням Призів з Подарункового фонду Акції

18.7. Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його персональних даних Організатором/Партнером Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора на номер мобільного телефону/адресу, вказану Учасником при реєстрації, повідомлень тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, але виключно в рамках проведення Акції і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних». Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції, та/чи у зв'язку з Акцією, є власністю Організатора Акції і можуть використовуватися без будь-якого відшкодування. Учасник Акції, який став Переможцем Акції, та отримує Подарунку Акції, погоджується фотографуватися для виготовлення графічних матеріалів без виплати йому за це будь-якої винагороди. Такі особи надають свою згоду на використання їх зображень, в тому числі під час реклами Товарів Організатора. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв'язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організаторові Акції.

18.8. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цього Договору, і/або питань, не врегульованих цим Договором, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

18.9. Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних Учасника, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Акції та Партнером Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить чинному законодавству України без сплати будь-якої винагороди або компенсації Учасникам та без обмежень по термінах.

18.10. Своєю участю в Акції Учасник Акції надає Організатору Акції згоду в порядку визначеному Законом України «Про захист персональних даних», на обробку та використання його персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код, та інше) виключно з метою виконання вимог чинного законодавства України, щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку, підготовки статистичної інформації.

18.2. Права Учасника як суб'єкта персональних даних. Учасник має право:

18.2.1. На отримання відомостей про місцезнаходження Організатора як володільця/розпорядника його персональних даних.

18.2.2. Вимагати від Організатора Акції як володільця/розпорядника його персональних даних уточнення своїх персональних даних.

18.2.3. Застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

18.3. Обробка персональних даних Учасника Акції може здійснюватися Організатором Акції самостійно або може бути передана третім особам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Відповідальність за збір, обробку та зберігання персональних даних Учасників Акції несуть Організатор Акції та Партнер Акції.

18.4. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі персональних даних «Переможці», що є власністю Організатора Акції, до їх відкликання за письмовою вимогою Учасника Акції (запит можна надіслати на електронну адресу marketing@estr.com.ua ). У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.

18.5. Розгляд звернень щодо правил та додаткового роз'яснення несе Організатор Акції зі своєї сторони та Партнер Акції зі своєї сторони окремо. Додаткова інформація за телефонами вказаними на Сайті Організатора Акції http://expresstrijka.com та Партнера Акції https://www.moyo.ua/ .

18.6. Організатор Акції та/або Партнер Акції не несуть жодної відповідальності за захист персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій третіх осіб. Так само, Організатор Акції, та/або Партнер Акції не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб внаслідок дій Учасника Акції з розміщення таких персональних даних.

18.7. Організатор Акції, та/або Партнер Акції зберігають за собою право використовувати і повідомляти будь-яку інформацію про вас, у випадках, прямо встановлених законом, нормативно-правовим актом, з метою захисту цілісності наших сервісів і захисту прав або ж з метою сприяння правоохоронним органам в розслідуванні злочинів і забезпеченні громадської безпеки.

18.8. Продавець робить комерційно обґрунтовані заходи для запобігання несанкціонованому доступу до персональної інформації і даних, отриманих в процесі користування послугами Продавця в міжнародній мережі перукарських салонів ТМ «Экспресс Стрижка». Ми прагнемо захищати ваші персональні дані.
19. Правова інформація
19.1. Цей Договір укладено на території України і діє відповідно до чинного законодавства України.

19.2. Усі спори, що виникають між Організатором Акції/ Партнером Акції та Учасником Акції, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання шляхом переговорів, Організатор Акції/ Партнер Акції та Учасник Акції, мають право звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України.

19.3. Зміни до цього Договору також можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

19.4. Дана Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних і містить докладні відомості про дані, що збираються, мету, способи їх збору, обробки, використання і захисту.

Реквізити
Організатора Акції:

ФОП Погодіна Ірина Анатоліївна, що володіє ТМ «Экспресс Стрижка»,
діє на підставі включення до державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб
від "08" серпня 2005 р. № 2 362 000 0000 000180

http://expresstrijka.com